Turizm Taşımacılığı - 2MM Grup - Lojistik - Havalanı Transfer - Filo Kiralama

Turizm Taşımacılığı

Turizm Taşımacılığı

Siz değerli müşterilerimize, iş ve tatil seyahatlerinizde güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamak için 2MM Grup olarak Turizm Transfer Hizmeti sunmaktayız.

Ankara‘da hizmet veren 2MM Gurp, gerek hizmet verdiği araçları gerekse personeli ile tüm taşıma ve transfer mevzuatına uygun şartlara haizdir.

Tüm araçlarımızda ‘Araç Takip Sistemi’ bulunmakta ve geri bildirimlerle araçlarımızın nerede olduğunu takip edebilir tüm hazırlıklarınızı buna göre yapabilirsiniz.

Konforlu ve tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile siz sadece rotanızı belirleyin gerisini bize bırakın.

Ailece yada arkadaşlarınızla çıkacağınız toplu tatil programlarınızda uçak,otobüs,tren vs. araçları için bilet ayarlamak, in-bin yapmak, güzergahı ayarlamak gibi dertlerinize son veriyoruz. Araç seçeneklerimiz’den istediğiniz aracı belirleyin, siz nereden istiyorsanız sizi alsın ve istediğiniz yere götürsün.

Şirketler için toplu iş seyahatleri, konferanslar ve fuarlar için de 2MM Grup  Hizmetleri’nden faydalanabilirsiniz. Siz işinize odaklanın ulaşımın konfor ve güvenliğini bize bırakın.

GÜNÜ BİRLİK TURLAR

Ankara’dan dilediğiniz yere hafta sonu gezilerinizin planını yaparken transfer hizmeti ile ilgili tüm sorularınızın cevabı 2MM Grup’da.Siz istediğiniz hafta sonu tatilinizi belrileyin bırakın trafik ve yol durumunu biz sizin yerinize planlayalım.

Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bize telefon ile yada Web sayfamızda bulunan iletişim formu ile ulaşabilirsiniz.